Gabinet medycyny estetycznej gabinet medycyny estetycznej

Nasz zespół

dr n.med. Sylwia Szymaniak-Rochoń
właściciel

Jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. 
Od 1999 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, w początkowym okresie na ulicy Polskich Marynarzy od 2006 roku na ulicy Pokoju pod nazwą "Stomatologia Rodzinna". 
W lutym 2011 roku obroniła pracę doktorską z dziedziny stomatologia zachowawcza. 
Jest pasjonatem stomatologii szczególnie implantologii i protetyki. W swej pracy bazuje na nowoczesnych i trwałych rozwiązaniach. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w kursach i szkoleniach podyplomowych. Dba o wysoki komfort pacjenta. 
Jest członkiem PTS, PTI, PTME 
Prywatnie -uwielbia koty i bieganie

lek. stom. Kaja Lisak

Kaja Lisak- Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, który ukończyła w 2012roku. Wciąż poszerza swojej wiedzy zwłaszcza w zakresie nowoczesnej endodoncji, protetyki oraz stomatologii dziecięcej. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna dzięki czemu łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami, również tymi najmłodszymi. Wolny czas spędza przy powieściach Stephena Kinga oraz na testowaniu nowych przepisów kulinarnych.

Lek.dent.  Ewelina Osenka
Stomatologia zachowawcza, endodoncja i leczenie małych pacjentów

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem. W gabinecie zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją i leczeniem małych pacjentów. Prowadzi też zabiegi w sedacji (podtlenek azotu, powszechnie nazywany ‘gazem rozweselającym’) z udziałem dzieci jak i dorosłych. W swojej pracy dba o dobre samopoczucie pacjenta i bezbolesne przeprowadzanie zabiegów. Stale podnosi też swoje kwalifikacje poszerzając wiedzę i doskonaląc technikę.

Prywatnie miłośniczka zwierząt i literatury.

Lek. dent. Irmina Galon Matejek
Lekarz stomatolog

Lekarz stomatolog, absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej z 2003 roku. Regularnie uczestniczy w sympozjach i szkoleniach, poznając najnowocześniejsze osiągnięcia i technologie stosowane w stomatologii. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i protetyką. Jej pasją jest endodoncja—głównie praca pod mikroskopem. Zwolenniczka wykorzystywania najnowocześniejszych rozwiązań w stomatologii.

Ania Królczyńska
Stomatolog

Absolwentka wydziału lekarsko- stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej. Priorytetem w codziennej pracy jest dla niej komfort pacjenta, a największą motywacją - jego uśmiech po wizycie. Stale doskonali swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych sympozjach i kursach. W chwilach wolnych spędza czas z rodziną, czyta, podróżuje. Uwielbia spacery po lesie i góry.

Radosław Bubieło
specjalista chirurg szczękowy
Jolanta Korol
asystentka stomatologiczna
Agnieszka Baranowska
asystentka stomatologiczna